Sinop Tatil Evleri

Rezervasyon ve bilgi için;

Fahri ÖZKAYA

1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu kapsamında, konaklayanların kayıtları internet aracılığı ile GİYKİMBİL Sistemine aktarılmaktadır. İnternet aracılığı ile Genel Kolluk Kuvvetlerine aktarılan bu bilgiler GBT ve Aranan Araçlar Projesinden sorgulamasının yapılarak ilgili Emniyet Müdürlüğüne Polnet (Polis Bilişim Ağı) üzerinden aktarılmaktadır.

Güvenliğiniz için GİYKİMBİL Sistemi kullanılan yerlerde konaklayınız…

EŞYALI EVİMİZ SADECE AİLEYE MAHSUSTUR.

Rezervasyonunuz nasıl geçerlilik kazanır?

* Rezervasyonlarda 1 günlük ücret verilen hesap numarasına yatırılır ve rezervasyon gerçekleşir. Kalan ücret GİRİŞ yapıldığı gün PEŞİN olarak tahsil edilir.

* Rezervasyon iptali veya erken ayrılma halinde geri ödeme yapılmaz.

* Tüketeceğiniz elektrik, tüp, su, internet giderleri konaklama fiyatlarımıza dahildir.

* Konaklama sonunda evden ayrılış en geç saat 11:00’dir. Aksi taktirde 1 günlük ücret talep edilir.

* Eve Ayakkabı ile GİRİLMEZ,

* EVCİL HAYVAN kabul edilmemektedir.

* Evi nasıl aldıysanız öyle teslim etmeye gayret gösteriniz. Tatil evlerimizin bir başkasına ait olduğunu ve diğer misafirlerimizin de faydalanacağını unutmayalım.

* Konuklarımız, Ev veya ev eşyalarına zarar verilmesi halinde zararın bedelini ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Konaklama talebinde bulunan misafirlerimiz yukarıdaki hususları kabul etmiş sayılır.

Keyifli tatiller…

Sinopta günlük kiralık daire, Sinop apart daireler, Sinop deniz manzaralı tatil evleri, Sinop günlük, haftalık eşyalı daireler, Sinop pansiyon evleri, Sinop ucuz tatil evleri, Sinop günübirlik kiralık denize sıfır daireler

Şehir merkezinde, Kumkapı Plajı karşısında, “eşyalı dairemiz” (3 katlı çift daire ) her bir daire 90m2, yatak odası – genç odası -banyo&tuvalet – oturma salonu&mutfak olmak üzere kalabalık bir aile için dahi keyifli ve ucuz bir tatil geçirebilmeniz amacıyla yazlık; günlük ve haftalık hizmetinizdedir. (HAZİRAN-EYLÜL ARASI)